Úspěch v krajském kole zeměpisné olymipády

Datum: 1. 4. 2024

Jednoznačné vítězství Stelly Musilové v krajském kole chemické olympiády 1

Jednoznačné vítězství Stelly Musilové v krajském kole chemické olympiády

Datum: 27. 3. 2024

Po vítězství ve školním a okresním kole ovládla Stella i kolo krajské, které se konalo na Gymnáziu Cheb.

Datum: 17. 1. 2024

Krásný pozdrav z Božího Daru posílají sedmáci. Počasí nám přeje, nálada je skvělá, užíváme si to tu. Všichni už krásně lyžují.

Jazykově poznávací zájezd do Moritzburgu a Míšně

Datum: 20. 12. 2023

Okresní kolo fotbalu chlapců a dívek

Datum: 6. 12. 2023

Ve čtvrtek 30.11.se žáci naší školy zúčastnili okresního kola ve fotbale. Děvčata i chlapci podali bojovné výkony. Dívky nenašli přemožitele a obsadili bez ztráty jediného bodu 1.místo. Chlapcům chybělo málo k postupu do semifinále a nakonec skončili na pěkném 5.místě.

Školní kolo olympiády z českého jazyka

V pátek 01. 12. 2023 se sešlo jedenáct žáků z devátých tříd, aby své získané vědomosti poměřili ve školním kole olympiády z českého jazyka.

Advent u naší školy byl zahájen tradičně rozsvícením stromu

Už více než 15 let se každý rok scházíme na začátku adventu, před školou, abychom společně vytvořili krásnou předvánoční atmosféru a rozsvítili vánoční školní strom.

Školní slavnost 2023

Datum: 15. 11. 2023

Pohádkový ples na téma 50. výročí uvedení pohádky Tři oříšky pro Popelku

Úspěch v krajském kole v přespolním běhu

Datum: 9. 10. 2023

Ve čtvrtek 5.října se naši úspěšní sportovci z okresního kola zúčastnili krajské soutěže v Aši.

Republikové finále olympijského víceboje v Brně

Datum: 8. 9. 2023

Terka Antošová a Šimon Laža se předvedli ve skvělé formě v individuální soutěži a pro naši školu získali 2.místo a nepopulární 4.místo.

Oznámení
Vzhledem k vysoké míře inflace a růstu cen přijímáme následující opatření. S platností od 1.9.2023 se zvyšuje měsíční poplatek za školní družinu na 180,-Kč.
Děkujeme za pochopení

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců školy

Datum: 4. 7. 2023

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců 2. stupně

Vítězství ZŠ Masarykova v krajském finále OVOV

Datum: 30. 5. 2023

Žáci naší školy díky skvělým výkonům zvítězili v krajském finále OVOV - Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů. Gratulujeme k postupu do zářijového republikového finále v Brně.

Návštěva partnerské školy v Bothelu

Datum: 23. 5. 2023

Greetings from Bothel!
Viele Grüße aus Bothel! Zdravíme všechny z Bothelu.
První den jsme si užili program v hostitelských rodinách a dnešek jsme strávili v partnerské škole Wiedau Schule Bothel. Máme se skvěle a těšíme se na úterní výlet do Hannoveru.

Návštěva Poslanecké sněmovny v Praze.

Datum: 17. 5. 2023

V úterý 9. 5. se vybraní žáci sedmých a osmých tříd zúčastnili exkurze do Prahy.
Hlavním bodem programu byla návštěva Poslanecké sněmovny v Praze.

Minitretra a okresní kolo Poháru rozhlasu

Datum: 11. 5. 2023

Děkujeme všem žákům naší školy za jejich úspěšnou reprezentaci v atletických disciplínách na nedávných sportovních soutěžích, kde dosáhli skvělých výsledků. Na MINITRETŘE mezi ostrovskými školami a také v okresním kole POHÁRU ROZHLASU.

Nábor do 6. třídy se sportovním zaměřením

Datum: 3. 5. 2023

Základní škola Masarykova otevírá sportovní třídu pro žáky 6. tříd.

Žáci 9. tříd na akci "DNY DOBROVOLNICTVÍ V NEMOCNICI OSTROV"

V pátek 28.dubna se žáci devátých tříd naší školy zúčastnili projektu „DNY DOBROVOLNICTVÍ V NEMOCNICI OSTROV“.

Výsledky zápisu - zveřejnění seznamu 2023

Datum: 17. 4. 2023

Seznam přijatých uchazečů k základnímu vzdělávání v Základní škole Ostrov Masarykova 1289, příspěvková organizace od školního roku 2023/2024

Závody "Lyžuj Lesy" 2023

Datum: 2. 3. 2023

Žáci ZŠ Masarykova Ostrov se velmi úspěšně zúčastnili běžkařského závodu "Lyžuj Lesy".

Úspěch žákyně naší školy ve fotografické soutěži

Datum: 22. 2. 2023

Gratulujeme Zuzce Svrčinové k úspěchu ve výtvarné, fotografické a literární soutěži - Máme rádi přírodu 2022. Ve fotografické kategorii Žáci 4. až 6. třídy ZŠ obsadila skvělé 3. místo a získala ocenění Zvláštní cena poroty.

Safezóna 1

Safezóna

Datum: 21. 2. 2023

Bezpečné místo pro mladé, kde najdeš informace týkající se duševního zdraví, prevence psychických potíží a odkazy na příslušné organizace.